WindowsProgramowanieEdytory dla programistówPajączek NxG Professional

Pajączek NxG Professional5.9.9

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pajączek 5 NxG Professional jest następcą popularnego Pajączka 2000.

Wersja Professional jest swoistym "kombajnem", który z zasady ma zaoferować webmasterom wszystko czego potrzebują przy realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Zawiera ponad 40 różnych schematów kolorowania składni, obsługuje serwery FTP oraz oferuje synchronizację serwisów. Wspiera pracę grupową oraz posiada zaawansowane narzędzia edycji dla różnych języków (PHP, XHTML, XML, JavaScript) i zarządzania witrynami. Warto zauważyć, że pomimo adresowania programu do profesjonalistów Pajączka cechują bardzo przejrzysty interfejs użytkownika i duża wygoda pracy.

Nowa wersja aplikacji wprowadza wsparcie dla standardu HTML5 i obejmuje podpowiedzi kodu dostępne po kombinacji klawiszy CTRL+SPACJA w obrębie znacznika, wsparcie w inspektorze znaczników w głównym oknie programu i w oknach edycyjnych znaczników. Pojawił się również nowy schemat kolorowania o nazwie „HTML + CSS + Invisible”, który ułatwia edycję tekstu w treści stron WWW poprzez zastosowanie prawie niewidocznej kolorystyki dla znaczników przy wyraźnych, pogrubionych tekstach wyświetlanych na stronie. Dodatkowo wprowadzono funkcję testera połączeń z serwerami FTP i odświeżono wygląd okna ustawień.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.624 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań130 733
Data aktualizacji19 kwi 2013
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (114)