AndroidGryLogiczne i karcianePaństwa Miasta (Inteligencja)
Państwa Miasta (Inteligencja) ikona

Państwa Miasta (Inteligencja)2.25

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Państwa Miasta to ta sama gra, którą doskonale znamy, ale w specjalnym wydaniu niewymagającym posiadania kartki i długopisu.

W nowej wersji gry Państwa Miasta opartej na regułach znanych z pierwowzoru, nie musimy się również martwić o brak chętnych do wspólnej zabawy, gdyż znajdziemy ich w internecie. Aby móc połączyć się z innymi graczami z całego świata należy posiadać konto Google+. Wcześniej możemy sprawdzić swoje umiejętności w trybie offline, korzystając z opcji treningu.

Rozgrywka polega na wylosowaniu litery (dokonuje tego jeden z graczy), a następnie wypisaniu nazw państwa, miasta, rośliny, zwierzęcia, imienia męskiego i imienia żeńskiego, które rozpoczynają się na daną literę. Po tym, jak jeden z uczestników wpisze wszystkie nazwy, może wcisnąć przycisk, co sprawi, że pozostali gracze będą mieli zaledwie 15 sekund na uzupełnienie swoich tabelek. Za wpisanie unikatowej nazwy (takiej, której nie podał nikt inny) na konto użytkownika wpisuje się 10 punktów, a połowę tej sumy otrzymujemy, kiedy co najmniej dwie osoby wybrało taką samą nazwę.

Państwa Miasta zawierają domyślne kategorie, a także czternaście dodatkowych, takich jak: stolica, nazwa zawodu, kolor, pierwiastek chemiczny, samochód, rzeka, ubiór, wyspy, postacie mitologii antycznej, emocje, gwiazdozbiory, rasy psów, polskie góry oraz owoce i warzywa.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producenttombaky.com
Liczba pobrań722
Data aktualizacji14 gru 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (adware)
Państwa Miasta (Inteligencja) ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)