AndroidGryLogiczne i karcianePastry Paradise
Pastry Paradise ikona

Pastry Paradise1.2.2j

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Gameloft słynie z tworzenia mobilnych klonów popularnych gier. Tym razem postanowili wykorzystać niesłabnącą popularność Candy Crush Saga i przygotować swój tytuł dla fanów takiej rozgrywki.

Motywem przewodnim Pastry Paradise jest gotowanie. Wcielamy się w postać młodej kucharki, specjalizującej się w tworzeniu deserów. To właśnie ich składniki będziemy łączyli w grze. Tradycyjnie dla gatunku w jednej linii obok siebie musimy umieścić minimum trzy takie same obiekty. Gdy jest ich więcej, bądź też uda nam się stworzyć różne kombinacje otrzymujemy dodatkowe bonusy. O wszystkich nowych elementach gra informuje nas wcześnie.

Zadania różnią się w zależności od misji. Podstawowe to uzyskanie wyznaczonej ilości punktów w określonym czasie. W niektórych poziomach musimy skupić się tylko na wybranych składnikach, bądź też rywalizować z innym kucharzem o dominację na planszy. Wszystkich misji jest prawie 120.

Nie zabrakło także mikropłatności. W grze płacimy za: możliwość użycia bonusów, dokupienie dodatkowych ruchów, życia które pozwalają nam grać. Jest to standard dla tego typu gier, a zwłaszcza tytułów od Gameloftu. Na szczęście bariera pojawia się dość późno, dodatkowo wsparcie mogą oferować nasi znajomi z Facebooka. Gra została dobrze wykonana, działa płynnie nawet na słabszych urządzeniach. Fani gatunku mogą być znużeni tym tytułem. To solidna produkcja, ale pozbawiona znaczących nowości.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGameloft
Liczba pobrań121
Data aktualizacji10 lut 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Pastry Paradise ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)