Paweł Zakrzewski o ACSUG i rywalizacji HTML5 z Flashem

21.07.2010 16:10, aktual.: 22.07.2010 17:26

Prezentujemy rozmowę z Pawłem Zakrzewskim nagraną przy okazji HotZlotu 2010. Paweł to Adobe Certified Expert i Adobe Community Expert, od 12 lat specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń komputerowych dotyczących oprogramowania firmy Adobe, jest autorem kilku książek o tej tematyce i założycielem Adobe Creative Suite User Group. Wywiad udało się przeprowadzić w wyjątkowo sympatycznej scenerii - w ogrodzie przed Zamkiem na Skale, gdzie usiedliśmy jeszcze zanim przyjechali pierwsi goście.

Z Pawłem rozmawialiśmy o społeczności ACSUG - czym jest ta grupa, jakie były jej początki, kto może zostać jej członkiem i jakie niesie to ze sobą korzyści - rozmawialiśmy o najciekawszych nowościach w pakiecie Adobe CS5 oraz o najbardziej oczekiwanych przez Pawła zmianach w CS6, poruszyliśmy też kontrowersyjny i gorący ostatnio temat rywalizacji pomiędzy technologiami HTML5 oraz Flash. Pytaliśmy też Pawła o to, jakiego oprogramowania poza produktami firmy Adobe używa oraz dlaczego używa zarówno Maków, jak i PCtów z systemem Windows. Zapis rozmowy dostępny jest również do obejrzenia online i pobrania w lepszych jakościach.

This text will be replaced var so = new SWFObject('http://storage.dobreprogramy.pl/video/player/player.swf','ply','480','294','9','#000000'); so.addParam('allowfullscreen','true'); so.addParam('allowscriptaccess','always'); so.addVariable('file','http://storage.dobreprogramy.pl/video/HotZlot2010-PawelZakrzewski-Wywiad-360p.mp4'); so.addVariable('image','http://storage.dobreprogramy.pl/video/HotZlot2010-PawelZakrzewski-Wywiad.jpg'); so.addVariable('provider','http'); so.addVariable('plugins','hd-1'); so.addVariable('hd.file','http://storage.dobreprogramy.pl/video/HotZlot2010-PawelZakrzewski-Wywiad-720p.mp4'); so.write('mediaspace2');

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)