PES 2016

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pro Evolution Soccer 2016 pragnie udowodnić, że niegdyś najlepsza seria piłkarska, w ostatnich latach przyćmiona przez konkurencyjną markę, odrodziła się i może spokojnie na nowo sięgnąć po tytuł króla wirtualnych strzelców. Wiele mówi się o powrocie do korzeni, spełnianiu marzeń fanów, ale najważniejsze w obiecankach oraz wszelkich zapewnieniach twórców jest to, że gra po prostu ma dawać wysokiej jakości frajdę.

Napędzana nowoczesnym silnikiem graficznym propozycja nie tylko w temacie świetnej oprawy czy realistycznie odtworzonych zawodników wiele ma do powiedzenia. Z jednej strony nie będzie żadnych problemów z identyfikacją najznakomitszych wojowników murawy, z drugiej obecnie stosowana przez Konami technologia przekłada się też bezpośrednio na bliskie rzeczywistemu zachowanie piłkarzy, piłki, a przy okazji trybun.

Producenci bardzo starali się, aby gracz miał wrażenie, że w pełni kontroluje sytuację na boisku. Dopracowano więc podstawowe mechanizmy zabawy, stałe elementy gry czy również współpracę z drużyną. W ofensywie, ma się dokładniejszą kontrolę nad piłką, także w trakcie sprintu. W obronie, otrzymuje się łatwy dostęp do wielu zagrań taktycznych, pozwalających błyskawicznie wywrzeć presję na drużynie przeciwnej lub wręcz przeciwnie, przystopować nieco i poczekać na kolegów z zespołu, kiedy trzeba.

Twórcy chwalą się przeprojektowaniem serii od podstaw w wielu aspektach, co czyni Pro Evolution Soccer w edycji 2016 dobry punkt zaczepienia, jeśli wcześniej PES po prostu się nie podobał. Zabawa jest dużo bardziej dynamiczna, nie zmieniła się jednak przy tym w proste podawanie piłki oraz oddawanie celnych strzałów na bramkę gdzieś z połowy boiska. Każdy gol trzeba wypracować, aby mógł dawać niesamowitą radość.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Core 2 Duo 1.8 GHz lub AMD Athlon II X2 240
  • 1 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce 8800, AMD Radeon X1600 lub Intel HD Graphics 3000

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna umożliwia rozegranie maksymalnie dziesięciominutowego spotkania jednym z siedmiu znanych zespołów, takich jak Juventus, AS Roma czy Bayern Munich. Do dyspozycji dostajemy też dwa stadiony.

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
ProducentKonami
Liczba pobrań4 341
Data aktualizacji22 wrz 2015
Rozmiar pliku2237.99 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)