Piękne i szybkie nowe Volvo S60 T8 Polestar tylko dla właścicieli iPhone'ów

Piękne i szybkie nowe Volvo S60 T8 Polestar tylko dla właścicieli iPhone'ów

Piękne i szybkie nowe Volvo S60 T8 Polestar tylko dla właścicieli iPhone'ów
28.06.2018 15:32

Najczęściej ekskluzywność danego modelu samochodu oznacza wyprodukowanie go w mocno ograniczonej liczbie egzemplarzy. Volvo postanowiło pójść o krok dalej – specjalną wersję nowego S60 T8 Polestar można zamówić wyłącznie z poziomu mobilnej aplikacji.

Volvo udostępni na rynek amerykański wyłącznie 20 egzemplarzy modelu S60 T8 Polestar Engineered. To specjalna edycja, która skierowana jest dla osób szukających mocnego sedana z napędem hybrydowym. W środku bowiem znalazły się dwa silniki, benzynowy i elektryczny, które łącznie generują aż 415 KM. Moc przekazywana jest na wszystkie cztery koła.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Samochód ponadto wyróżnia się sportowymi dodatkami czy znaczkiem T8 na tylnej klapie świadczącym o dużej mocy. Interesujące jest sam sposób złożenia zamówienia. W celu nabycia jednego z 20 egzemplarzy należy zainstalować mobilną aplikacją. Warto podkreślić, że to jedyna możliwość zdobycia wyjątkowego modelu Volvo. Nie możemy po prostu udać się do najbliższego salonu.

Obraz

Aplikacja Care by Volvo app dostępna jest wyłącznie na iOS-a. Mogą z niej więc skorzystać posiadacze iPhone’ów i iPadów. Natomiast użytkownicy Androida nie otrzymali możliwości kupienia S60 T8 Polestar. [img=zzzz6]Ile kosztuje przyjemność jeżdżenia ekskluzywnym Volvo? Samochód dostępny jest w miesięcznym abonamencie wynoszącym 1100 dolarów. Do ceny nie są wliczone podatki, koszty paliwa czy energii elektrycznej.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (51)