Pierwsza partia Snapdragonów 845 na wyłączność Samsunga S9 i S9+

Pierwsza partia Snapdragonów 845 na wyłączność Samsunga S9 i S9+

Pierwsza partia Snapdragonów 845 na wyłączność Samsunga S9 i S9+
Oskar Ziomek
12.10.2017 17:34

Konkurencja pomiędzy producentami najbardziej wydajnych na rynku smartfonów trwa w najlepsze. Jesteśmy już po większości najważniejszych premier w tym roku, a Samsung dzielnie pracuje nad stworzeniem kolejnego flagowca, który będzie najlepszy ze wszystkich. Mowa oczywiście o modelach S9 i S9+, które (jak wynika ze źródła na Twitterze), otrzymają Snapdragona 845 i po premierze będą przez pewien czas jedynymi urządzeniami z tym układem.

Jeśli chodzi o dostępność, 845 trafi do S9 / S9+ na początku do Stanów, a w inne miejsca później. S9 miesiąc wcześniej niż zwykle. Wszystko wskazuje więc na to, że przypuszczenia z kwietnia w tym zakresie zostaną potwierdzone, a w dodatku urządzenie pojawi się na rynku miesiąc wcześniej, niż zazwyczaj prezentowane są nowe modele Samsunga.

? ????? ?????? ??????????? 845 ???? ? s9/s9+ ??? ?????? ???????, ????????? ????? ???????. s9 ?? ????? ?????? ??????? ??? ??????

— Eldar Murtazin (@eldarmurtazin) 9 października 2017Przypomnimy, iż analogiczna sytuacja w związku ze współpracą z Qualcommem miała miejsce na początku bieżącego roku, kiedy na rynku pojawiały się modele serii Galaxy S8. W tym przypadku Snapdragon 835 również trafił do tych urządzeń w pierwszej kolejności i zdążyło upłynąć trochę czasu, nim kolejne partie mogły zostać wykorzystane przez konkurentów.

Pomijając wydajność procesora, interesujące mogą okazać się pozostałe cechy smartfonu. Z jednej strony Samsung z pewnością będzie chciał ponownie zaskoczyć użytkowników nowatorskim rozwiązaniem i być może dlatego S9 najpewniej otrzyma jeszcze lepszy wyświetlacz. Z drugiej jednak, walka z konkurentem ze strony iOS-a (iPhonem X) wydaje się prosta – wystarczy zachować resztki zdrowego rozsądku, gdy przyjdzie do wyceny nowego produktu.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)