Pierwszy GeekWeekWro – 6 udanych dni pierwszego tygodnia dla geeków

Pierwszy GeekWeekWro – 6 udanych dni pierwszego tygodnia dla geeków

Pierwszy GeekWeekWro – 6 udanych dni pierwszego tygodnia dla geeków
07.02.2015 12:40, aktualizacja: 13.01.2016 12:56

GeekWeekWro pokazał, że bez problemu można zająć cały tydzień spotkaniami wrocławskich grup, zainteresowanych nowinkami technicznymi. W dniach od 19 do 23 stycznia odbyło się ich aż 13 i na niektóre trudno było zarezerwować sobie miejsce. Po prostu: działo się.

Sobotę kończącą wydarzenie uczestnicy spędzili na hackatonie. W atmosferze wypełnionej aromatem dobrej kawy tworzyli aplikacje pod ostatnio popularnym motywem przewodnim: życie w „inteligentnym” mieście. Pomysły były różne – aplikacja zbierająca dane o pracy radnych, gra miejska, interaktywny przewodnik po mieście, baza streetfoodów z ocenami (ten sposób jedzenia i we Wrocławiu zyskuje popularność) oraz aplikacja pozwalająca znaleźć towarzystwo na obiad. Jeden dzień to zdecydowanie za mało, by zbudować w pełni działającą aplikację mobilną, ale podczas hackatonu powstały solidne podstawy dla wielu z tych projektów.

GeekWeekWro był organizowany po raz pierwszy. Spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników i spokojnie można uznać, że inicjatywa zakończyła się sukcesem. Czekamy na kolejną edycję!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)