Pierwszy Humble Bundle z grami na Androida

Pierwszy Humble Bundle z grami na Androida

01.02.2012 11:21

Już można kupić kolejny pakiet gier Humble Bundle, za który można zapłacić ile się chce, a pieniądze można samemu rozdysponować między dwie organizacje charytatywne i deweloperów poszczególnych gier. Tym razem pakiet jest wyjątkowy, gdyż po raz pierwszy znajdą się w nim gry dla Androida.

W skład Humble Bundle tradycyjnie wchodzi kilka gier pochodzących z niezależnych studiów. Gry są dostępne dla Linuksa, Mac OS X i Windowsa, i nie są zabezpieczone z użyciem DRM. Tym razem po raz pierwszy na liście wspieranych platform znajduje się również system mobilny — Android. Oznacza to, że kupione gry można uruchomić na dowolnej ze wspieranych platform.

W paczce znajdzie się strategiczna pozycja Anomaly: Warzone Earth, Osmos odbywający się w świecie organizmów jednokomórkowych, oraz platformowy EDGE. Wszyscy, którzy przeznaczą na Humble Bundle więcej, niż wyniesie średnia kwota (w chwili pisania tego tekstu wynosi ona niecałe 6 dolarów), otrzymają również ciekawą logiczno-konstruktorską grę World of Goo. Na zdobycie pakietu gier dla Androida pozostało jeszcze 13 dni. Przed podjęciem decyzji warto sprawdzić, czy na posiadanym urządzeniu da się uruchomić wersje demonstracyjne gier.

Humble Bundle dla Androida jest kolejnym dowodem na to, że urządzenia przenośne wkraczają do ekosystemu rozrywki elektronicznej i stają się, poza telefonami i furtkami do Internetu, również centrami multimedialnymi i konsolami do gier. Teraz są również motywacją do otwarcia portfela i wsparcia Electronic Frontier Foundation — obrońców praw internautów w cyfrowym świecie — oraz Child's Play — organizacji wspierającej szpitale dziecięce na całym świecie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)