bDZWCAZN
PITFALL! ikona

PITFALL!1.7.0

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PITFALL! to współczesne, mobilne wydanie hitu sprzed ponad 30 lat. Wcielamy się w nim w poszukiwacza skarbów, który na swej drodze natrafia na wiele niebezpieczeństw. Współczesna wersja w dużej mierze przypomina klasyczne runnery.

bDZWCAZP

W dalszym ciągu zmagamy się z gniewem złego wulkanu, jadowitymi wężami, aligatorami, zapadniami, zasadzkami, pułapkami i wszelkim innym złem, które spotkać w dżungli może jedynie naśladowca Indiany Jonesa.

Niewątpliwie ważnym elementem w grze jest zbieranie sztabek drogocennego kruszcu oraz diamentów umożliwiających i ułatwiających nie tylko dotarcie do dalszych zakamarków dżungli, ale przede wszystkim rozwój naszej postaci.

Niejednokrotnie przyjdzie narażać życie wykonując karkołomne przeskoki nad przepaściami lub efektowne ślizgi pod skałami. Będziemy także błądzić w ciemnych jaskiniach, przemierzać wioski nie zawsze pozytywnie nastawionych tubylców i pędzić na złamanie karku po wąskich urwiskach wśród wulkanicznych pocisków. Wszystko po to, by zdobyć skarb, który gdzieś tam od tysiącleci czeka na odkrycie.

PITFALL! to wciągająca produkcja, w którą gra się bardzo sympatycznie. Momentami będzie wymagała od gracza dużej błyskotliwości i dobrego refleksu. Spora liczba układów, światów i lokacji oraz innych urozmaiceń sprawia, że tytuł potrafi wciągnąć na dłużej.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań46
Data aktualizacji30 kwi 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
PITFALL! ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZWCBau
bDZWCBaL