iOSGryLogiczne i karcianePixel Art - Kolorowanki
Pixel Art - Kolorowanki ikona

Pixel Art - Kolorowanki8.5.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pixel Art: Kolorowanie według numerów to idealna propozycja dla użytkowników, którzy szukają relaksującej zabawy na ekranie smartfona lub tabletu. Gra jest dostępna do pobrania za darmo, ale warto wiedzieć, że znajdują się w niej także płatne treści.

Zgodnie z tym, co sugeruje nazwa, mamy tutaj do czynienia z kolorowaniem według numerów, a więc ciekawym rozwiązaniem, które sprawia, że nie musimy dysponować żadnymi umiejętnościami artystycznymi, by tworzyć ciekawe obrazy. Grafiki udostępniono zarówno w standardowym 2D, jak i trójwymiarze. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by przygotować własną kolorowankę od podstaw.

Pixel Art: Kolorowanie według numerów zawiera funkcję przybliżania obrazu, dzięki czemu aplikację warto zainstalować także na urządzeniach z mniejszym ekranem (np. starszych smartfonach). Co istotne, do działania programu nie jest wymagane połączenie z internetem. Po pobraniu można z niego korzystać w trybie offline.

Choć w bazie aplikacji znajdziemy naprawdę wiele różnorodnych obrazów, twórcy Pixel Art: Kolorowanie według numerów regularnie udostępniają nowe grafiki.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentEasybrain
Liczba pobrań198
Data aktualizacji17 paź 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Pixel Art - Kolorowanki ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)