AndroidAkcesoriaObsługa smartzegarkówPixtoCam for Android Wear
PixtoCam for Android Wear ikona

PixtoCam for Android Wear2.6.4

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PixtoCam for Android Wear to aplikacja służąca do zarządzaniem aparatem fotograficznym i kamerą wideo w smartfonie za pomocą smartzegarka z systemem Android Wear.

Gdy zainstalujemy aplikację, próżno szukać jej w menu programów widocznych w menu w smartfonie. Aby skorzystać z PixtoCam for Android Wear, należy uruchomić ją na smartzegarku. Gdy to zrobimy, wówczas ekran urządzenia zmieni się w ekran odpowiednio aparatu fotograficznego (przedniego lub tylnego) lub kamery wideo.

Program pozwala wygodnie przełączać widok z obu kamer w smartfonie, a także zmienić tryb ich pracy na nagrywanie filmów. W aplikacji włączymy lampę błyskową, ustalimy pożądaną rozdzielczość zdjęcia lub filmu, a także włączymy czasomierz, który opóźni wykonanie zdjęcia. Aplikacja działa w taki sposób, że na smartfonie nie widać, by nasz aparat fotograficzny pracował, podgląd widoku z kamery dostępny jest jedynie na smartzegarku. Dodatkowo, w trakcie robienia zdjęć lub kręcenia filmów nie słychać dźwięku migawki, co sprawia, że korzystanie z PixtoCam for Android Wear jest w pełni dyskretne. Aplikacja przyda się miłośnikom fotografii, którzy lubią poświęcić nieco czasu, aby znaleźć najlepsze ujęcie. Wtedy można zostawić smartfon nieco dalej, a zdjęcia wykonywać za pomocą smartzegarka na nadgarstku. Aplikacja jest płatna i kosztuje ok. 6 zł.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPixtogram
Liczba pobrań161
Data aktualizacji8 lis 2023
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
PixtoCam for Android Wear ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)