PKO Bank Polski wprowadza Apple Pay i Garmin Pay dla przedsiębiorców

PKO BP wprowadza obsługę Apple Pay i Garmin Pay dla przedsiębiorców, fot. Getty Images
PKO BP wprowadza obsługę Apple Pay i Garmin Pay dla przedsiębiorców, fot. Getty Images
Oskar Ziomek

06.03.2020 09:50

Przedsiębiorcy korzystający z oferty PKO Banku Polskiego mogą już czerpać korzyść z mobilnych płatności Apple Pay i Garmin Pay. Bank włączył nową opcję, która umożliwia podpinanie debetowych, kredytowych oraz obciążeniowych kart Visa i Mastercard związanych z kontami biznesowymi. Pozwala to płacić za zakupy firmowe między innymi za pomocą iPhone'a czy zegarka z Garmin Pay.

Apple Pay to zbliżeniowa metoda płatności, z której można korzystać nie tylko w iPhone'ach, ale także w zegarkach Apple Watch i iPadach. Aby płatność się powiodła, transakcję należy potwierdzić poprzez Face ID lub Touch ID. Środki pobierane są podpiętej karty, której dane nie są przechowywane w urządzeniu.

Płacenie za pomogą Garmin Pay działa podobnie. Użytkownik posiadający zgodny smartwatch może dodać firmową kartę z PKO BP do aplikacji Garmin Connect Mobile. Od tego momentu może realizować płatności zbliżeniowe przy pomocy zegarka.

– Naszym priorytetem jest wspieranie rozwoju i cyfryzacji polskiej przedsiębiorczości – mówi Jarosław Pyszkowski, Dyrektor Biura Produktów Depozytowo-Transakcyjnych w PKO Banku Polskim. – Dlatego uzupełniamy wachlarz usług dla przedsiębiorców dostępnych w PKO Banku Polskim o płatności mobilne Apple Pay i Garmin Pay, dzięki czemu nasi klienci mogą teraz wygodnie i bezpiecznie płacić zbliżeniowo – dodaje.

Aplikację Garmin Connect Mobile na Android i iOS-a można znaleźć w naszym katalogu oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (38)