PKP.appka ikona

PKP.appka

AndroidPodróże i transportKomunikacja zbiorowaPKP.appka
  • PKP.appka
  • PKP.appka
  • PKP.appka
  • PKP.appka

PKP.appka to oficjalna aplikacja mobilna dla pasażerów kolei, która stworzona została przez Polskie Koleje Państwowe S.A. Dzięki niej podróżujący uzyskują kompleksowy dostęp do informacji o usługach dostępnych na poszczególnych dworcach, wyszukają interesujące połączenie kolejowe czy zakupią odpowiedni bilet.

Aplikacja nie należy do skomplikowanych a jej olbrzymim atutem jest dopracowany i przyjazny interfejs graficzny. Z poziomu głównego ekranu otrzymujemy łatwy dostęp do wszytkich oferowanych przez aplikację funkcji. PKP.appka umożliwia wygodne wyszukiwanie wybranego przez użytkownika dworca wraz ze szczegółowymi informacjami o świadczonych na nim usługach, formach dojazdu do niego, godzinach otwarcia itp.

Z poziomu PKP.appka wyznaczymy także interesujące nas połączenie kolejowe w wyznaczonym terminie oraz zakupimy odpowiedni bilet uprawniający do przejazdu daną trasą. Aplikacja potrafi informować pasażera o ewentualnych opóźnieniach na liście połączeń kolejowych i tworzyć listy ulubionych połączeń.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań6
Data aktualizacji15 sty 2023
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
PKP.appka ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)