iOSPodróże i transportKomunikacja zbiorowaPKP.appka
PKP.appka ikona

PKP.appka1.0.2

  • PKP.appka
  • PKP.appka
  • PKP.appka
  • PKP.appka

PKP.appka to przygotowana przez spółkę Polskie Koleje Państwowe S.A. aplikacja mobilna dla Androida i iOS-a, która kierowana jest do podróżnych. Dzięki niej możliwy jest kompleksowy dostęp do wszelakich informacji o oferowanych na dworcach usługach, połączeniach kolejowych czy zakupu biletów.

Aplikacja wyposażona została w dopracowany i przyjazny początkującym użytkownikom urządzeń mobilnych interfejs graficzny. Tuż po uruchomieniu PKP.appka daje łatwy dostęp do poszczególnych funkcji, które przydatne okazać się mogą każdemu pasażerowi. Z poziomu głównego ekranu uzyskujemy wygodny dostęp do wszelakich informacji o dworcach kolejowych w Polsce (m.in. oferowanych na nich usługach czy podpowiedzi jak do niego dojechać czy godzinach otwarcia).

PKP.appka umożliwia oczywiście także wyznaczanie połączeń kolejowych pomiędzy wskazanymi dworcami kolejowymi oraz zakup odpowiednich biletów uprawniających do podróży. Z poziomu aplikacji uzyskamy cenne informacje o ewentualnych opóźnieniach w przyjeździe i odjeździe danych pociągów. Narzędzie daje możliwość tworzenia list ulubionych połączeń, które usprawnia obsługę użytkownikom często podróżującym pociągami.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań7
Data aktualizacji8 lut 2024
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
PKP.appka ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)