Planszówka ucząca programować Scottie Go! teraz w wersji STARTER mini

Planszówka ucząca programować Scottie Go! teraz w wersji STARTER mini

Planszówka ucząca programować Scottie Go! teraz w wersji STARTER mini
16.08.2017 14:55

Scottie Go! – pierwsza na świecie gra edukacyjna z interaktywnym kursem programowania dla dzieci teraz jest dostępna w wersji STARTER mini, zawierającej 12 poziomów pełnej wersji gry. W pudełku znajduje się także kupon rabatowy o wartości 30 zł, który można wykorzystać przy zakupie pełnej wersji Scottie Go!

Naukę nowych umiejętności najlepiej przyswajamy w trakcie zabawy. Jest to szczególnie ważne w przypadku dzieci, które nie mają jeszcze wyrobionego nawyku systematyczności i samozaparcia. Pierwsza wersja Scottie Go!, gry uczącej poprzez zabawę programowania dzieci w wieku 6+, okazała się ogromnym sukcesem nie tylko w Polsce, ale także zagranicą. Aktualnie grę można kupić w wielu wersjach językowych, m.in. angielskiej, niemieckiej, czeskiej, francuskiej, portugalskiej, litewskiej, szwedzkiej, duńskiej i hiszpańskiej.

Twórcy gry z firmy NeticTech postanowili pójść za ciosem i jednocześnie odpowiedzieli na głosy zebrane od klientów przy wprowadzaniu pierwszej wersji gry. Tak powstała startowa wersja, która bez konieczności kupowania pełnej wersji gry pozwala sprawdzić czy programowanie z sympatycznym robotem Scottiem jest przygodą dla Ciebie.

Warto też wiedzieć, że Scottie Go! STARTER mini jest zgodna z nową podstawą programową.

We wrześniu 2017, na uczniów klas pierwszych czekać będzie nowa podstawa programowa obejmująca naukę programowania. Nowa wersja Scottie Go! STARTER mini, podobnie jak pełna wersja, jest z nią w pełni zgodny. Wszystkie wersje kursu programowania uzupełniają się, co oznacza, iż można wykorzystywać ich poszczególne elementy, dowolnie je mieszając, dzięki czemu powstają nowe poziomy do pokonania. Wersja STARTER mini zawiera 31 kartonowych klocków pozwalających na zabawę na 12 poziomach gry i instalację na jednym urządzeniu. Dla tych, którzy złapią bakcyla programowania, twórcy gry przewidzieli specjalny kod rabatowy o wartości 30 zł, który można wykorzystać podczas zakupu pełnej wersji Scottie Go!

Interaktywny kurs programowania dla najmłodszych Scottie Go! STARTER mini dostępny jest w polskiej i angielskiej wersji językowej w sklepie internetowym twórców tytułu w cenie 39,99 zł. Scottie Go! STARTER mini otrzymacie także gratis, w zestawie z niedrogim laptopem Lenovo Miix 300, oferowanym w sieci Media Expert w cenie 799 zł.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)