Play przedstawia nową ofertę i ciekawe podejście do roamingu

Play przedstawia nową ofertę i ciekawe podejście do roamingu
Paweł Piskurewicz

06.05.2015 11:36, aktual.: 06.05.2015 13:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dziś rano sieć Play zaprezentowała odświeżoną Formuła Unlimited i nową ofertę o nazwie Formuła Smartfon Unlimited. Jej główną zaletą ma być „nielimitowany” Internet oraz opcje roamingu na terenie Unii Europejskiej. Jak to wygląda w praktyce?

Formuła Smartfon Unlimited będzie dostępna w wersji z telefonem (ceny poszczególnych modeli powinniśmy poznać jutro, gdy nowa oferta wejdzie w życie) oraz tylko z kartą SIM. Najdroższy pakiet w przypadku pierwszego rozwiązania i umowie na dwa lata wyniesie 99,99 zł miesięcznie, a w przypadku rezygnacji z telefonu 69, 99 zł. Poza nielimitowanymi rozmowami i wiadomościami oferują nam także „nielimitowany” Internet. W niższych abonamentach nielimitowany internet będzie aktywny przez 6 miesięcy, a następnie jego cena wyniesie 29,99 zł.

Obraz

Jak to zazwyczaj bywa przy nielimitowanych ofertach, użytkowników czekają pewne ograniczenia. Po przekroczeniu wyznaczonego pakietu danych (na konferencji podano, że będzie to 10 GB) prędkość spadnie do 1Mb/s. Ciężko tu mówić o prawdziwym unlimited. Poniżej widać jak prezentują się poszczególne oferty przy konkretnych progach cenowych. Warto zwrócić uwagę chociażby na ograniczenia w darmowych połączeniach na nr. stacjonarne.

Obraz

W ciekawy sposób rozwiązano kwestie roamingu na terenie Unii Europejskiej. Zamiast konkretnego pakietu minut otrzymujemy dni w ramach których możemy bez limitu wysyłać wiadomości oraz dzwonić. Ilość dni zależy od wybranej taryfy. W przypadku oferty Formuła Smartfon Unlimited na 24 miesiące za 99,99 zł z telefonem bądź też 69,99 zł jedynie z SIM otrzymamy 60 dni nielimitowanych rozmów oraz 1 GB danych na wykorzystanie przez cały okres trwania umowy. Takie rozwiązanie wydaje się być opłacane w sytuacji gdy bywamy za granicą okazjonalnie. Zapis z konferencji jak i prezentację oferty możecie znaleźć na oficjalnym blogu sieci Play.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (58)