Play Ubezpieczenia dostępne także na iOS-a

Play Ubezpieczenia dostępne także na iOS-a

Play Ubezpieczenia dostępne także na iOS-a
Redakcja
30.01.2018 11:19

Od rynkowego debiutu nowej aplikacji Play Ubezpieczenia minął ponad miesiąc. Ponieważ mobilna aplikacja dotychczas dostępna była dla klientów korzystających z urządzeń z systemem Android, zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami Play oddaje właśnie swoim klientom kolejną wersję marketu, tym razem dedykowaną wszystkim użytkownikom iOS. Od teraz posiadacze iPhonów, mogą już pobierać aplikację ze sklepu AppStore.

Podobnie jak w przypadku androidowej wersji Play Ubezpieczenia po instalacji aplikacji, klient dostaje do dyspozycji rozbudowany, ale jednocześnie przejrzysty i prosty w nawigacji market ubezpieczeniowy Play. Całość zbudowana jest w modelu 6 kategorii takich jak: Dom i Rodzina, Podróże i Sport, Zdrowie, Bezpieczeństwo, Smartfon oraz Motoryzacja. Play Ubezpieczenia przygotowało ponadto dodatkową sekcję Ubezpieczenia od Play, w której proponuje swoim klientom niespotykaną dotychczas na rynku ubezpieczeń innowację w postaci pakietu Freemium. Klient Play dostaje do wyboru jedno z trzech ubezpieczeń na start, z którego bez jakichkolwiek opłat będzie mógł korzystać przez następne 12 miesięcy.

Zależało nam żeby pomimo różnic w systemach, żaden klient Play niezależnie od preferencji smartfonowych, nie odczuwał żadnej różnicy przy korzystaniu z usługi. Dlatego postawiony wcześniej nacisk na wygodę, intuicyjność i przejrzystość aplikacji, znalazł swoje odbicie w pracy nad jej kolejną odsłoną. Cały interface, wszystkie funkcjonalności, jak i sam proces rejestracji i zakupu, stał się bliźniaczą wersją aplikacji na androida. Dlatego od teraz również iPhonowcy, w kilku krokach mogą nabywać wyjątkowe produkty ubezpieczeniowe z naszego marketu – mówi Karolina Maniowska z Play Ubezpieczenia

Według najbliższych planów Play Ubezpieczenia, jeszcze w I kwartale br. klientom Play zostanie udostępniona wersja www marketu ubezpieczeniowego Play. Partnerem technologiczno-wdrożeniowym projektu jest firma Protect.me.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)