Wczoraj portal Player.pl został znacząco odświeżony, otrzymał nowe logo oraz duże zmiany w interfejsie. Zmiany mają uczynić go bardziej intuicyjnym i wygodniejszym w obsłudze. Ponadto do oferty dołączyło siedem kanałów i produkcje znane z platformy nc+.

bEUhubvp

Strona Player.pl z pewnością wygląda teraz nowocześniej i atrakcyjniej i jak zapewniają twórcy, ma dostarczać teraz bardziej spersonalizowane treści. Player na podstawie oglądanych treści będzie starał się dostarczyć nam materiały, które mają się nam spodobać, w tym seriale i filmy. Konkurencja taką funkcję oferuje już od dawna i miejmy nadzieję, że także w Player.pl rekomendacje pozwolą odkryć nowe ciekawe treści.

Kolejną nowością, która tym razem powinna spodobać się użytkownikom oglądających materiały na żywo, jest możliwość przewinięcia do aż dwóch godzin w tył. Cofać będzie można również na nowych kanałach, które dołączyły do oferty – Ale kino+, Planete+, Mini Mini+, TeleToon+, Domo+ i Kuchnia+.

350203958696175553

Nowa wersja Player.pl powinna już być dostępna u wszystkich. Jak już wspomnieliśmy, wygląda ona lepiej i jest bardziej intuicyjna. Jednakże przydałoby się jej jeszcze mała dawka optymalizacji. Mogą być zauważalne lekkie zwolnienia interfejsu, a sama strona mogłaby się sprawniej ładować.

bEUhubvr

Warto zauważyć, że Player.pl to znaczący gracz na polskim rynku. Według danych dostarczonych przez Gemius/PBO w maju zaliczył on 2,18 mln realnych użytkowników, co jest wynikiem naprawdę dobrym. Oczywiście do Player.pl zyskać można dostęp również za pomocą mobilnych aplikacji w wersji na Androida lub iOS-a.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Komentarze (24)
bEUhubwn