Player Player version 5.6.19

Strona główna iOS Multimedia Streaming wideo oraz VOD
Pobierz program
lub zeskanuj:

TVN Player jest aplikacją oferującą łatwy dostęp do programów i kanałów stacji TVN i innych produkcji ITI, bezpośrednio z poziomu smartfona. Zdecydowana większość materiałów jest dostępna za darmo, do części uzyskamy dostęp dopiero po wykupieniu specjalnego abonamentu.

Interfejs aplikacji jest dość prosty. Dowolny interesujący program można znaleźć wybierając którąś z kategorii, a następnie podkategorię, bądź korzystając z wyszukiwarki umożliwiającej filtrowanie według trafności, daty, bądź nazwy. Każdy program został opatrzony krótkim opisem i, w przypadku serii, również odcinka. Po włączeniu programu najpierw odtworzony zostaje blok reklamowy. Trwa on z reguły około półtorej minuty, a na górze jest wyświetlony czas do jego zakończenia.

Być może do opisania interfejsu bardziej trafnym byłoby określenie „ubogi". Aplikacja nie posiada praktycznie żadnych ustawień, nie od razu wiadomo czemu służą kategorie filtrów w wyszukiwarce, a dla użytkowników pierwszy raz korzystających z aplikacji nie przygotowano nawet najprostszej instrukcji obsługi. Możemy jedynie zalogować się na nasze konto, bądź też utworzyć nowe.

Co ważne, większość treści jest dostępna jedynie na terenie naszego kraju. Sama aplikacja dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!