Plebiscyt na Produkt Roku w Vobis

Plebiscyt na Produkt Roku w Vobis

11.12.2009 12:37, aktualizacja: 11.12.2009 13:10

Wspólnie z firmą Vobis zapraszamy do wzięcia udziału w plebiscycie Produkt Roku 2009. To szansa dla czytelników, użytkowników i klientów na wybór najlepszych produktów. Głosując, wybierzecie z nami produkty, które zostaną wyróżnione prestiżowym tytułem "Produkt Roku 2009".

Każdy, kto weźmie udział w głosowaniu, może stać się posiadaczem cennych nagród rzeczowych. Nagrodami tymi będą produkty, które w głosowaniu zostaną Produktem Roku oraz gadżety dobrychprogramów - smycze oraz koszulki. Wystarczy się zalogować, wybrać produkt oraz napisać uzasadnienie swojego wyboru. Użytkownicy, którzy napiszą najciekawsze opisy, wygrają nagrody główne.

Produkty Roku 2009 wybierać można w siedmiu kategoriach - Antywirusy, Notebooki, Komputery, Konsole, Lustrzanki, Telefony oraz Nawigacje.

Przypominamy jednocześnie, że cały czas trwa jeszcze konkurs z okazji siedmiolecia vortalu - do wygrania 700 fantastycznych nagród o łącznej wartości ponad 125 tys. zł. Konkurs trwa do 21 grudnia 2009 do godz. 22:00. Aby wziąć w nim udział należy wypełnić wszystkie pola formularza konkursowego, udzielić odpowiedzi na 4 proste pytania oraz wybrać preferowaną nagrodę.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)