bEUBIyjp
Pocket ikona

Pocket1.6.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pocket to darmowa aplikacja służącą do zapisywania interesujących nas artykułów, krótkich filmików i obrazków. Wcześniej aplikacja była znana jako Read It Later. Dostępna na OS X, Androida, iOS, Windows, BlackBerry i w przeglądarkach internetowych, stała się szybko jedną z najpopularniejszych aplikacji i obecnie używa jej ponad 10 milionów użytkowników.

bEUBIyjr

Pocket pozwala na zapisywanie treści, aby użytkownik mógł mieć do nich dostęp w dowolnym czasie i na dowolnym urządzeniu bez potrzeby łączenia się z internetem. Aplikacja jest naprawdę intuicyjne, a przy tym miła dla oka i przyjemnie się w niej czyta. Zapisywane przez nas artykuły możemy łatwo oznaczyć jako przeczytane, otagować, aby szybciej je później znaleźć lub dodać do ulubionych. Zależnie od preferencji możemy także zmienić opcje czcionki dla wygodniejszego czytania. Program oferuje także tryb nocny.

Pocket bez problemu zapisuje rzeczy z różnych stron internetowych i aplikacji. Wszystko, co mamy w Pocket, można również łatwo wysłać znajomym na e-maila lub udostępnić na takie serwisy jak Facebook, Twitter czy Evernote.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentRead It Later
Liczba pobrań117
Data aktualizacji18 sie 2015
Rozmiar pliku6.50 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Pocket ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUBIyjB
Komentarze (0)
bEUBIykn