Polscy studenci zbyt bogaci dla Apple? Nie dostaną zniżki na Apple Music

Polscy studenci zbyt bogaci dla Apple? Nie dostaną zniżki na Apple Music

Polscy studenci zbyt bogaci dla Apple? Nie dostaną zniżki na Apple Music
06.05.2016 14:41

Niedawno informowaliśmy, że poważne zmiany czekają jedną z najpopularniejszych aktualnie usług muzycznych, Apple Music. Wówczas mowa była przede wszystkim o gruntownej przebudowie interfejsu, który zbierał na ogół negatywne recenzje. Dziś jednak wiemy, że to nie jedyna nowość, jaką Apple przygotowało dla użytkowników swojej usługi.

Jak donosi TechCrunch, Apple Music dostępne będzie bowiem w nowej promocyjnej cenie, z której skorzystać będą mogli studenci. Zamiast obowiązującej dotychczas opłaty w wysokości 9,99 dolarów zapłacą oni tylko 4,99. Na razie z promocji będą mogli skorzystać Amerykanie, później pojawi się ona dla studentów z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Danii, Irlandii, Australii i Nowej Zelandii.

Obraz

Nie, nic nie wskazuje na to, aby promocja miała być dostępna w Polsce. A szkoda, bo 50-procentowa obniżka opłat plasowałaby Apple Music w zdecydowanej czołówce pod względem ceny. Nie bez znaczenia jest fakt, ze promocja skierowana jest do studentów – mowa przecież o grupie wiekowej, gdzie usługi muzyczne cieszą się sporym zainteresowaniem. Po raz kolejny Polacy muszą obejść się smakiem, a polscy studenci przyzwyczajać się do faktu bycia, przynajmniej w oczach najwiekszych korporacji IT, obywatelami UE drugiej kategorii.

Ponadto więcej wiadomo już także o innych zmianach, jakie czekają Apple Music w najbliższym czasie. Według serwisu CNet ponad rok od uruchomienia usługi, ma się ona doczekać nowości przydatnej między innymi na imprezach i od dłuższego czasu dostępnej u konkurencji, a mianowicie wyświetlania tekstu utworów. Więcej dowiemy się zapewne podczas czerwcowej konferencji Apple.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (47)