Polscy zwycięzcy YouTube NextUp

09.11.2012 11:16, aktual.: 09.11.2012 16:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Konkurs NextUp kierowany do osób biorących udział w partnerskim programie YouTube, czyli twórców korzystających ze specjalnie dla nich przygotowanych zasobów i możliwości platformy. Konkurs pozwala na wypromowanie swojej twórczości i Google chciałby, aby był trampoliną do sukcesu zawodowego. Zwycięzcy otrzymają wsparcie finansowe, edukacyjne oraz promocyjne.

W sierpniu rozpoczęła się pierwsza w historii konkursu edycja, która obejmowała także Europę, w tym Polskę. Z naszego kraju wyłoniono dwóch zwycięzców, pierwszym jest pomysł na zupełnie nowy kanał YouTube Marka Hoffmana, znanego głównie z AdBustera — kanału, gdzie sprawdza, czy reklamy mają pokrycie w rzeczywistości. Hoffman chce w ciągu dwóch lat stanąć na ringu, a jego trening będzie można śledzić w formie swoistego reality show.

Next Up - Być jak Jan Błachowicz (music)

Kolejnym zwycięzcą jest Piotr Ogiński z kanału Kocham Gotować — najpopularniejszego kulinarnego kanału YouTube w Polsce. Ten kanał ma już ponad 50 tysięcy subskrybujących.

Kocham Gotować YouTube NextUp!

Każdy zwycięzca otrzyma sprzęt wideo o wartości 4000 € i 3000 € w gotówce na rozwój kanału i zbudowanie widowni. Ponadto ekipy otrzymają opłaconą już podróż do Londynu, która umożliwi im wzięcie udziału w szkoleniach w przeznaczonym specjalnie dla partnerów YouTube studiu w Londynie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)