Pool Rebel

Strona głównaWindowsGrySportowePool Rebel
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pool Rebel to bardzo interesująca, całkiem bezpłatna propozycja dla tych, którzy wolą klasyczne podejście do komputerowego bilarda zamiast przeskoku w pełne 3D. Akcja jest zawsze przejrzysta dzięki rzutowi z góry na stół. Grafika zachwyca przy tym szczegółowością, a do tego rozgrywka oparta została na dosyć zaawansowanych ustawieniach uderzania kijem. Nie od razu widać, jak rozbudowany to projekt.

Walkę na bile możemy stoczyć z kolegą przed jednym monitorem, sztuczną inteligencją albo nawet online. Do rozegrania są dwie wersje 8-Ball, a także 9-Ball, 14.1 Continuous czy wariacja One Pocket. Gracz dobiera sobie obrazek go reprezentujący w grze, czyli awatara, a także wersję kolorystyczną sukna. Z pozostałych ustawień wspomnieć warto o linii podpowiadającej uderzenia i doborze zmyślności komputerowego rywala.

W trakcie zabawy, gracz może modyfikować wiele czynników, wpływających na celność kolejnego uderzenia. Z użyciem myszki, przede wszystkim obieramy kierunek. Później suwakiem na dole ekranu decydujemy o sile pchnięcia. Umieszczając celownik w odpowiednim miejscu na dużej białej bili obok, ustawiamy miejsce uderzenia jej, a potem pozostaje tylko ewentualnie dobrać kąt, czyli zdecydować się czy bić bilę z góry.

Udostępnij
Pool Rebel nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
ProducentCompumaster
Liczba pobrań395
Data aktualizacji22 mar 2016
Rozmiar pliku3.73 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)