AndroidGryLogiczne i karcianePostaw na Passat
Postaw na Passat ikona

Postaw na Passat2.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Postaw na Passat to humorystyczna gra w formie teleturnieju, która wykorzystuje popularność Janusza marzącego o wygranej i kupieniu nowego Passata.

Autorzy wykorzystali wizerunek nosacza doskonale znanego internautom z rozmaitych memów. To właśnie on jest głównym bohaterem produkcji, gdzie swoją przygodę zaczynamy dysponując milionem cebulionów. Musimy odpowiedzieć na osiem pytań. Po zadaniu jednego z nich stawiamy określoną liczbę pieniędzy na daną odpowiedź (lub odpowiedzi), mając nadzieje, że jest ona poprawna. Jeśli jest – świetnie, jeśli nie – kasa przepada. Pieniądze, które zostaną nam po ostatnim pytaniu, to oczywiście nasza wygrana.

Postaw na Passat zawiera pytania z rozmaitych kategorii. Trudno nie uśmiechnąć się pod nosem widząc, że twórcy pytają nas o potencjalne imiona rodziców Dżesiki i Brajana, jak również nieustannie oglądając samego Janusza Nosacza. Zwłaszcza, że musi on wykazać się znajomością rozmaitych dziedzin. Oprócz nieco poważniejszych pytań na temat historii, filmów, seriali i sportu, pojawią się zagadnienia związane z internetem i życiem celebrytów.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSlav quiz!
Liczba pobrań127
Data aktualizacji24 wrz 2021
System operacyjnyAndroid Android 4.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna (adware)
Postaw na Passat ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)