AndroidGrySymulatoryPou
Pou ikona

Pou1.4.118

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Gra bazująca na znanej idei tamagotchi, czyli opiece nad wirtualnym stworzeniem. Tym razem nie jest to jednak żadne ze znanych zwierząt, a raczej bliżej nieokreślona istotna, przez fanów zwana ziemniaczkiem.

Trudno opisać co jest głównym czynnikiem gigantycznego sukcesu jaki odniósł i wciąż odnosi POU. Choć sklepy pełne są podobnych gier i aplikacji, to właśnie on podbił serca graczy. Na pewno w drodze tej pomagają częste aktualizacje. Autorzy co jakiś czas raczą użytkowników nowymi grami, dodatkami i opcjami.

Naszym zadaniem w POU jest opieka nad wirtualnym stworkiem. Jako dobry opiekun musi dbać o 4 elementy: zdrowie, nastrój, energię oraz wyżywienie naszego pupila. Ich poziom podnosimy za pomocą specjalnych przedmiotów i zabaw. POU to także wielki zbiór mini gier. Na chwilę obecną jest ich ponad 20, prawie każdy popularny mobilny gatunek ma swojego reprezentanta w POU. Jest to jeden z najważniejszych elementów w POU, nie tylko pozwala zbierać fundusze, ale także sprawia, że gra nie nudzi się nawet po długim czasie.

Zgromadzone pieniądze wydajemy na mniej lub bardziej przydatne dodatki, zaczynając od wyżywienia, a na elementach dekoracji kończąc. POU to także element społecznościowy. Gra pozwala na spotkania znajomych, aby było to możliwe, należy zarejestrować nasze konto i dodać inne POU do listy.

Gra posiada polską wersję językową jednak tłumaczenie nie obejmuje całej gry. Oprawa graficzna jest prosta, aczkolwiek spójna. Dzięki temu POU działa płynnie nawet na słabszych urządzeniach, a my z czasem przyzwyczajamy się do jego wyglądu. Choć znajdziemy w niej mikropłatność, to tytuł nie wymusza na nas jej stosowania. Fundusze możemy zbierać na kilka różnych sposób, dodatkowe monety zakupione za gotówkę jedynie przyśpieszają ten proces.

POU to tytuł, który po prostu wypada znać, nawet jeżeli tematyka tamagotchi Was nie interesuje. Gra podbiła serca graczy w prawie każdym wieku, warto przekonać się dlaczego. Na negatywną ocenę zasługuje wsparcie autorów w kwestii problemów technicznych. System resetu hasła bardzo często nie działa, a próba kontaktu z działem technicznym kończy się brakiem odpowiedzi.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena
ProducentZakeh
Liczba pobrań11 203
Data aktualizacji19 sty 2024
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Pou ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)