Poważna awaria Orange dotyczyła miliona osób w Polsce

Poważna awaria Orange dotyczyła miliona osób w Polsce24.03.2015 09:51
Poważna awaria Orange dotyczyła miliona osób w Polsce

Wielu polskich internautów mogło mieć poważne problemy z dzwonieniem, pisaniem wiadomości i przeglądaniem Sieci. Operator Orange od wczoraj od godziny 22:30 miał poważną awarię. Obecnie większa część awarii została usunięta, ale nadal klienci mogą nie mieć dostępu do telefonii komórkowej i Internetu.

Z komunikatu Orange na oficjalnej stronie na Facebooku możemy dowiedzieć się, że od wczoraj na terenie naszego kraju występują problemy z dostępem do internetu i sieci komórkowej. Jednak normalnie działają telefony stacjonarne. Padają podejrzenia nawet na celowy atak.

350133016691238849

Najświeższe doniesienia mówią, że usuwanie awarii dobiega końca. Rzecznik Orange, Wojciech Jabczyński poinformował, że służby techniczne intensywnie pracowały przez całą noc, dzięki temu udało się usunąć większą część awarii. Jednak dodał, że nadal mogą występować problemy z połączeniami, które mają być usunięte w ciągu najbliższych kilkudziesięciu minut. Wojciech Jabczyński wspomniał, że przyczyny awarii nie są jeszcze znane. Orange dopiero po ustaleniu powodu awarii podejmie decyzje związane z odszkodowaniami.

Awaria była naprawdę poważna, co możemy zobaczyć chociażby po ilości komentarzy na oficjalnej stronie na Facebooku. Niestety awaria sieci nie oznacza tylko, że klienci Orange nie mogli pisać ze znajomymi na Facebooku, ale sporo osób z pewnością nie mogło wykonać ważnego telefonu czy pracować. Dobrze, że awaria miała miejsce nocą, a nie w ciągu dnia.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (131)