AndroidArchiwumProgramy archiwalnePower Clean
Power Clean ikona

Power Clean

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Power Clean to modułowy pakiet narzędziowy do optymalizacji urządzeń z Androidem, który charakteryzuje się dużą szybkością i skutecznością działania.

Po uruchomieniu programu (na głównym ekranie) prezentowane są podstawowe informacje na temat smartfonu, tj. ilość wolnej przestrzeni na dane, ilość niewykorzystywanej aktualnie pamięci operacyjnej oraz temperatura jednostki CPU. Znajdziemy tutaj również opcję automatycznej optymalizacji urządzenia, a także odniesienia do poszczególnych narzędzi przeznaczonych do oczyszczania pamięci ze zbędnych plików, wyłączania aplikacji, które niepotrzebnie zużywają pamięć RAM, hibernacji programów przyczyniających się do szybkiego zużywania baterii oraz wykrywania i niwelowania wszelakiego rodzaju szkodliwych komponentów.

To jednak nie wszystko. Power Clean oferuje ponadto funkcje do blokowania dostępu do wybranych aplikacji, zarządzania powiadomieniami, zarządzania zainstalowanymi na urządzeniu programami, obniżania temperatury CPU, zwiększania wydajności w grach oraz analizy wykorzystania połączenia internetowego przez poszczególne aplikacje i składniki Androida. Narzędzie dysponuje również opcją wykrywania duplikatów plików, oczyszczania systemowej pamięci cache itp.

Narzędzie Power Clean udostępniony został bezpłatnie, jednak podczas jego działania napotkać można reklamy. Nie jest ono również dostępne w polskiej wersji językowej, ale nie powinno to stanowić problemu nawet dla mniej doświadczonych użytkowników.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentLionmobi
Liczba pobrań108
Data aktualizacji12 cze 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (adware)
Power Clean ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)