Power Pack Premium Alu. HAMA prezentuje stylowy powerbank

Power Pack Premium Alu. HAMA prezentuje stylowy powerbank

Power Pack Premium Alu
Power Pack Premium Alu
Redakcja
07.03.2019 20:16

Niemiecka marka HAMA wprowadza na rynek elegancko zaprojektowany bank energii o imponującej pojemności od 12000 mAh. Akumulator zamknięty został w nietuzinkowej złotej lub antracytowej obudowie, wykonanej z aluminium. Materiał ten gwarantuje nie tylko wytrzymałość, ale też świetne rozprowadzanie ciepła podczas pracy. Urządzenie obsługuje metodę ładowania Qualcomm Quick Charge 3.0, zapewniającą nawet czterokrotnie szybsze ładowanie, niż prostsze modele.

Premium Alu stawia na kanciastą, minimalistycznie zaprojektowaną obudowę, przywodzącą na myśl klasyczne bryły. Dysponuje pojemnością rzędu 12000 mAh, co pozwolinaładować urządzenie mobilne co najmniej trzykrotnie. Dzięki technice ładowania Qualcoom Quick Charge 3.0 telefon, tablet czyjakiekolwiek inne urządzenie można ładować nawet o 38 proc. szybciej od modeli z QC 2.0, dwa razy szybciej od modeli z QC 1.0 i aż czterokrotnie wydajniej od tych ładowanych w tradycyjny sposób.

Obraz

Atestowane ogniwa zapewniają najwyższy standard bezpieczeństwa i najlepsząjakość. Dzięki dwóm portom umożliwia jednoczesne napełnienie baterii dwóch urządzeńprzenośnych. Zaś sam rozładowany powerbank, dysponujący akumulatorem litowo-polimerowym,przywraca się do pełnej funkcjonalności za pomocą najprostszej ładowarki USB, przy użyciu kablamicro-USB lub kabla USB typu C. Stylowa aluminiowa obudowa gwarantuje dobre odprowadzanieciepła.

Poziom wydajności Premium Alu w każdej chwili można sprawdzić na ekranie LED. Wyposażony jestw gniazdo USB-C prądu ładującego i rozładowującego z technologią Power Delivery do maks. 3 A.Producent pomyślał także o trzech rodzajach zabezpieczenia: przeciążeniowym, przed głębokimrozładowaniem i przed zwarciem. Maksymalna moc wyjściowa tego mobilnego banku energii wynosi18W/3A. Waży 230 g, a jego wymiary to 74 mm × 13,5 mm × 117 mm. Kupimy go za 149 zł i jest objętydwuletnią gwarancją.[h2]Prezentowa nuta praktyczności[/h2]Okazuje się, że gadżet w postaci powerbanka to także doskonały prezentz okazji nadchodzącego Dnia Kobiet. Z przeprowadzonej wideo-ankiety wśród młodego pokolenia zadobry, praktyczny wybór uważa go ok. 90 proc. pań i blisko 70 proc. mężczyzn.

Dzień Kobiet AD 2019

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)