AndroidGryAkcja i strzelankiPower Rangers: All Stars
Power Rangers: All Stars ikona

Power Rangers: All Stars1.0.5

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Power Rangers: All Stars to darmowa gra akcji RPG w rzucie izometrycznym, która powinna zainteresować miłośników kultowego serialu telewizyjnego.

Tym razem nasi bohaterowie trafiają Corinth, czyli ostatniego miasta na Ziemi zamieszkiwanego przez ludzi, gdzie muszą działać wewnątrz laboratorium badawczego profesora Q i dowiedzieć się więcej na temat aktywności wirusa komputerowego Venjix. Z czasem odkrywają portal umożliwiający przenoszenie się do równoległych światów wypełnionych potworami.

Power Rangers: All Stars oddaje do dyspozycji ponad 50 różnorodnych postaci, które różnią się od siebie dostępnym wyposażeniem, a tym samym stylem walki. Musimy więc odpowiednio dobierać członków zespołu składającego się z kilku unikatowych bohaterów.

Co istotne, podczas rozgrywki starcia przeprowadzane są w pewnym sensie automatycznie, bo postacie walczą same, ale gracz może dodatkowo korzystać z rozmaitych zdolności swoich podopiecznych. Okazuje się to przydatne zarówno w trakcie walk przeciwko szeregowym wrogom, jak i podczas fragmentów wymagających pokonania bossa.

Fani zabawy w trybie PvP będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na specjalnie przygotowanych arenach, gdzie naprzeciwko siebie staną dwa pięcioosobowe zespoły.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentNEXON Company
Liczba pobrań55
Data aktualizacji14 sty 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Power Rangers: All Stars ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)