Prace serwisowe w bankach w weekend. Utrudnienia m.in. w Pekao i ING

Prace serwisowe w bankach w weekend. Utrudnienia m.in. w Pekao i ING

Bankomat
Bankomat
Źródło zdjęć: © pixabay.com | pixabay.com
Oskar Ziomek
19.11.2021 17:30

Weekend to idealna okazja dla wszystkich banków do przeprowadzenia niezbędnych prac technicznych. Przez modernizację systemów, z bankowości elektronicznej czy mobilnej nie zawsze będzie się dało jednak skorzystać.

Popularne banki zapowiedziały prace techniczne na weekend 20-21 listopada. W efekcie w sobotę i niedzielę - o różnych porach dnia i nocy - nie będzie można korzystać z niektórych usług, w tym bankowości internetowej i mobilnej. Poniżej przedstawiamy zestawienie wybranych ogłoszeń banków na ten weekend.

mBank

Prace techniczne na weekend zapowiedział m.in. mBank. Będą miały miejsce w nocy z soboty na niedzielę, od godziny 2:00 do 11:00. W różnych przedziałach czasowych nie będzie można korzystać z innych usług. Od 2:00 do 8:30 nie będzie można płacić kartą, ani korzystać z bankomatów i wpłatomatów, z kolei od 2:00 do 10:10 nie uda się zapłacić za zakupy w internecie, ani zalogować w aplikacji mobilnej i serwisie transakcyjnym.

Pekao S.A.

Prace serwisowe w Pekao zaczynają się już w piątek (19 listopada) o godzinie 22:00. Należy się wówczas liczyć m.in. z niedostępnością aplikacji mobilnej. W sobotę prace zaczną się o 15:00 i poskutkują niedostępnością PeoPay, Pekao24 oraz platform inwestycyjnych. Te prace zakończą się dopiero o 12:00 w niedzielę. W poniedziałek o 6:00 zakończą się prace dotyczące aplikacji mobilnej, PekaoBiznes24 oraz Pekao Connect.

Komunikat o pracach serwisowych banku Pekao
mBank zapowiada prace serwisowe

ING Bank Śląski

Z utrudnieniami muszą się liczyć także klienci banku ING. Tutaj prace serwisowe odbędą się w nocy z 20 na 21 listopada (potrwają od godz. 0:00 do 5:30). W tym czasie mogą wystąpić problemy z zakupem nowych produktów przez bankowość internetową lub w Moim ING oraz mogą występować problemy z obsługą kart. Utrudnienia będą też dotyczyć płatności w internecie czy wykonywania przelewów.

Bank Millennium i nie tylko

W Banku Millennium prace serwisowe będą dotyczyć systemu Blik. Płatności nie będzie się dało realizować w sobotę (20 listopada) od północy do godziny 6:00 rano. Problemy w weekend będą występować także w innych bankach. O szczegółach można przeczytać w serwisie bankier.pl lub bezpośrednio w aktualnościach banków.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)