Premiera LEGO Batman 3: Beyond Gotham jesienią

Premiera LEGO Batman 3: Beyond Gotham jesienią

Premiera LEGO Batman 3: Beyond Gotham jesienią
28.05.2014 11:24

Zespół Tt Games ma zawsze pełne ręce roboty, nawet kiedy gracz pomyśli, że dany temat został już w formie LEGO nieźle wyeksploatowany. Po Władcy Pierścieni z klocków, ukazany w tych samych realiach Hobbit nie okazał się wcale takim złym odgrzewanym kotletem, a zabawa z postaciami znanymi z komiksów wydawnictwa DC też nie zakończyła się na wydaniu LEGO Batmana 2. Jeszcze tej jesieni na wszystkie najważniejsze platformy do grania pojawi się LEGO Batman 3: Beyond Gotham.

LEGO Batman 3: Beyond Gotham teaser trailer

Twórcy najwyraźniej wzięli sobie do serca uwagi, że dodatkowi superbohaterowie w ostatniej odsłonie serii robili raczej wyłącznie jako tło, bo przydawali się w sumie tylko do odkrywania sekretów po zakończeniu wątku głównego. Teraz mają zamiar wykorzystać pełną paletę możliwości takich postaci jak Wonder Woman, Green Lantern czy Cyborg. W sumie mówi się o przeszło 150 ludkach do zgromadzenia i sprawdzenia. Będzie gdzie, bowiem nowa gra zabiera nas w podróż daleko od Gotham, w przestrzeń kosmiczną.

Miłośnicy DC doskonale orientują się, że pierścienie o niespotykanej mocy występują nie tylko w barwie zielonej, lecz w zależności od reprezentowanej emocji dostępne są też w innych kolorach (czerwony to przykładowo gniew, zaś pomarańczowy chciwość). Na tym oparta zostanie fabuła gry LEGO Batman 3. Brainiac, jeden z głównych wrogów Supermana na kartach komiksów, z użyciem pierścieni kurczy wybrane miasta we wszechświecie i dodaje do kolekcji. Trzeba będzie go wspólnymi siłami powstrzymać.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Wspólnymi, a więc współpracując z łotrami, w tym szalonym, ale przebiegłym Jokerem i wyniosłym, lecz niesłychanie inteligentnym Luthorem. Deweloperzy zapewniają, że do dyspozycji dostaniemy szereg zupełnie nowych kostiumów do wykorzystania (o odmiennych możliwościach), jak również ciekawych gadżetów oraz broni. Brainiac potrafi kontrolować umysły, więc należy także nastawić się na okazjonalną wymianę ciosów między postaciami normalnie stojącymi po tej samej stronie. Poza wątkiem głównym, rozegrać przyjdzie szereg zadań specjalnych, m.in. kosmicznych wyścigów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)