Premiera OnePlus 3 nadchodzi wielkimi krokami – nareszcie bez zaproszeń!

Premiera OnePlus 3 nadchodzi wielkimi krokami – nareszcie bez zaproszeń!01.06.2016 22:06
Premiera OnePlus 3 nadchodzi wielkimi krokami – nareszcie bez zaproszeń!

Smartfony OnePlus zapewne już nigdy nie pozbędą się chwytliwej metki pogromców flagowców, mimo że wielkimi krokami nadchodzi premiera trzeciej już serii tych urządzeń. Na łamach oficjalnego forum OnePlus pojawiły się nowe informacje nie tylko o nowym smartfonie, ale także o planach chińskiej firmy na ekspansję w kierunku wirtualnej rzeczywistości.

Najważniejszą informacją w kontekście premiery trzeciej serii OnePlus jest rezygnacja z wielokrotnie krytykowanego modelu dystrybucji opartego o zaproszenia. W przypadku premier obu wcześniejszych serii, taki sposób sprzedaży po prostu zawiódł – ograniczona liczba egzemplarzy nie zaspakajała zapotrzebowania, a dostawy były opóźnione. Finalnie z modelu zrezygnowano. Tym bardziej cieszy fakt, że nowy OnePlus już od momentu premiery będzie dostępny na stronach producenta.

350177949817006017

Niestety wciąż nie dysponujemy oficjalnym potwierdzeniem specyfikacji, a najważniejszym źródłem informacji na ten temat są opisywane przez nas wcześniej przecieki dostępne w bazie wyników benchmarku AnTuTu. We wpisie udostępniono jednak szczegółowy harmonogram premiery.

OnePlus 3 trafi do sprzedaży już 14 czerwca. Opublikowano także aplikację, która pozwoli na śledzenie kolejnych imprez, które będą odbywały się w różnych częściach świata. Jego cena ma wynieść około 300 dolarów. Jednocześnie z premierą trzeciej serii smartfonów, firma zaprezentuje także własne gogle lub inne urządzenie VR, najpewniej zbliżone do Google Cardboard. Na szczegóły przyjdzie nam jednak poczekać jeszcze dwa tygodnie.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)