Premiera polskiej wersji CodeTwo Outlook Sync

Premiera polskiej wersji CodeTwo Outlook Sync

25.05.2011 13:47

Jeleniogórska firma CodeTwo udostępniła polską wersję językową swojego najnowszego oprogramowania do synchronizowania kalendarzy, kontaktów, zadań, wiadomości oraz innych folderów programu Microsoft Outlook między dwoma komputerami

Wraz z wydaniem wersji komercyjnej, producent udostępnił również bezpłatną edycję CodeTwo Outlook Sync, który pozwala synchronizować wyłącznie kontakty oraz kalendarze.

Program CodeTwo Outlook Sync dedykowany jest zarówno środowisku biurowemu, jak i użytkownikom indywidualnym. Rozwiązanie umożliwia synchronizację danych Microsoft Outlook w gronie współpracowników, np. asystenta i kierownika, jak również w domu, pomiędzy komputerem stacjonarnym a laptopem. Rolą programu jest ułatwianie pracy poprzez szybkie udostępnienie na drugim komputerze wszystkich informacji zawartych w Outlooku, w tym m.in. kontaktów, maili, kalendarzy oraz zadań.

Podczas instalacji programu użytkownik wskazuje komputer, który będzie synchronizował się z folderami Outlooka na innym komputerze. Typ współdzielonych danych definiowany jest poprzez zaznaczenie wybranych folderów Outlooka. Cały proces konfiguracji trwa chwilę i jest stosunkowo łatwy w obsłudze.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)