iOSGrafika i fotografiaObróbka zdjęć i efektyPriime
Priime ikona

Priime

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Priime to aplikacja, która przeznaczona jest dla miłośników mobilnej fotografii. Oferuje narzędzia do edycji zdjęć, a także algorytm, który analizuje parametry fotografii i dobiera dla niej optymalny filtr.

Po zainstalowaniu aplikacji, na start otrzymamy kilka darmowych filtrów, które przypominają te znane z innych programów do edycji zdjęć, np. z VSCO Cam. Wykorzystamy je do zdjęć, które są dostępne w pamięci urządzenia: aplikacja nie ma wbudowanego modułu aparatu fotograficznego.

Gdy wgramy zdjęcie, w pasku narzędzi widocznym w dolnej części ekranu pojawią się dostępne opcje edycji. W środku paska znajduje się duży przycisk, za pomocą którego dobierzemy najlepszy filtr: ręcznie lub powierzając to zadanie aplikacji. Fotografię możemy dowolnie wykadrować, obrócić lub przyciąć, a także skorygować jasność, poprawić cienie i strukturę kolorów, ustawić odpowiedni kontrast i ciepło barw, a także wyróżnić detale. Gdy zakończymy pracę, plik możemy zapisać w pamięci urządzenia lub udostępnić go dalej, np. w serwisach społecznościowych lub e-mailem. Program oferuje też krótką listę z historią wszystkich wykonanych zmian, które możemy cofnąć lub skopiować, a następnie nanieść na inną fotografię. Efekty korekt wykonanych za pomocą aplikacji Priime stoją na wysokim poziomie i warto go polecić osobom, które często korzystają na smartfonie z oprogramowania tego typu.

Program jest dostępny za darmo, ale zawiera moduł mikropłatności. Możemy dokupić pojedyncze paczki z dodatkowymi filtrami, a wartość każdej z nich to około 1 dolar. Możemy też zapłacić ok. 10 dolarów za zestaw z wszystkimi dodatkowymi filtrami.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań63
Data aktualizacji9 paź 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Priime ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)