Prisma dała się wyprzedzić. Klipy wideo z malarskimi efektami stworzycie w aplikacji Artisto

Prisma dała się wyprzedzić. Klipy wideo z malarskimi efektami stworzycie w aplikacji Artisto

03.08.2016 20:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Filtry Instagrama to już przeszłość, teraz na topie jest Prisma, aplikacja z filtrami inspirowanymi najpopularniejszymi dziełami sztuki. Twórcy Prismy zostali jednak wyprzedzeni, zanim zdążyli wprowadzić wsparcie dla materiałów wideo, zrobiła to aplikacja Artisto.

Na początku poprzedniego miesiąca serwisy społecznościowe zostały wręcz zalane przez zdjęcia przerobione w aplikacji Prisma. Nagle wielu użytkowników Facebooka czy Instagrama zapragnęło mieć zdjęcia wyglądające tak, jakby zostały namalowane przez jednego z wielkich malarzy.

Oczywiście apetyt użytkowników serwisów społecznościowych rośnie w miarę wrzucania kolejnych zdjęć. Zapragnęli oni mieć także możliwość nakładania filtrów na filmy wideo. Prisma rozpoczęła już testy takiej funkcji, ale nie musimy już czekać na oficjalną premierę. Aplikacja została wyprzedzona przez inną – Artisto, którą można określić Prismą dla wideo.

Aplikacja dostępne jest już w wersji na Androida oraz iOS. Pozwala na stosowanie filtrów inspirowanych dziełami taki artystów jak Vincent van Gogh czy Pablo Picasso. Niestety, ograniczeni jesteśmy wyłącznie do krótkich materiałów. Tym co rzuca się w oczy, to szybkość działania. Nowy materiał wideo tworzony jest w bardzo krótki czasie, musimy poczekać tylko chwilę. Należy sobie przypomnieć problemy Prismy na Androidzie, tuż po premierze serwery nie wytrzymywały i nałożenie filtra na nawet proste zdjęcie było niemożliwe.

Artisto w wersji na Androida oraz iOS pobierzecie z naszej bazy oprogramowania. Pamiętajcie, że aplikacja mimo szybkiego działania, wymaga jeszcze sporo poprawek. Na chwilę obecną liczba filtrów jest mocno ograniczona, a ponadto, nie zawsze możemy zastosować interesujący nas filtr. Twórcy są świadomi tych przypadłości i już pracują nad ulepszeniem swojego dzieła.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)