WindowsGrySportowePro Evolution Soccer 2016

Pro Evolution Soccer 2016myClub Edition

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Jak walczyć z konkurencją na rynku gier? Warto pomyśleć o udostępnieniu za darmo podstawowego wydania jakiegoś tytułu. Tak właśnie wykombinowało sobie Konami z Pro Evolution Soccer 2016, którego edycję myClub dostaliśmy zupełnie bezpłatnie. Ten bardzo ciekawy ukłon w stronę fanów wirtualnej piłki nożnej ma za zadanie nawrócić dawnych miłośników serii PES, a nowym pokazać, że niekoniecznie król jest tylko jeden.

Jak sama nazwa wskazuje, produkt nastawiony jest na tryb myClub, czyli zabawę w zarządzanie własną drużyną. Pomagać można sobie tutaj poprzez korzystanie z opcjonalnych mikrotransakcji. Wskazujemy klub z danej ligi, który stanie się bazą dla własnego zespołu gracza. Następnie należy wybrać menadżera naszej ekipy. Każdy dysponuje swoimi statystykami i stawia na ulubione rozłożenie piłkarzy na boisku.

Jeszcze tylko zakontraktować zawodników do gry, a potem wziąć się wreszcie do kopania piłki. W miarę czynienia postępów zyskujemy specjalne punkty, umożliwiające ściąganie większych gwiazd i lepszych menadżerów. Z opcji dodatkowych należy wspomnieć o szkółce, dzięki której szybciej opanujecie sterowanie plus stałe fragmenty gry. Są też mecze pokazowe. Tutaj zaoferowano nam kilka dosyć znanych drużyn.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Core 2 Duo 1.8 GHz lub AMD Athlon Ⅱ X2 240
  • 1 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce 8600, AMD Radeon X1600 lub Intel HD Graphics 3000

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
4.67 ocen
Twoja ocena
ProducentKonami
Liczba pobrań14 324
Data aktualizacji8 lut 2016
Rozmiar pliku7120.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)