Procrastination ikona

Procrastination1.0

AndroidAkcesoriaKalendarze i zadaniaProcrastination
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Procrastination to aplikacja, za pomocą której można zarządzać bieżącymi zadaniami i w łatwy sposób odkładać je na kolejny dzień. To ciekawy program dla osób, które codziennie mają sporo pracy i muszą na bieżąco nadawać priorytet poszczególnym sprawom.

Program pozwala skupić się na celach, dlatego nie znajdziemy w nim zbyt wielu dotyczących np. powiadomień. Na ekranie głównym znajdziemy dwie kategorie: dziś oraz jutro. W każdej z nich możemy tworzyć proste wpisy dotyczące zadań do wykonania, a przesuwając od lewej do prawej dane zadanie przesuniemy na jutro. Podobnym gestem, od prawej do lewej, zadanie przesuniemy z powrotem na dziś. Można je dodawać na dwa sposoby: ręcznie lub za pomocą komendy głosowej. Zadania oznaczamy jako wykonane, zaznaczając check-box widoczny z lewej strony każdego wpisu.

W ustawieniach programu możemy uruchomić powiadomienie, wyświetlane w systemowym pasku Androida. Zobaczymy na nim listę wszystkich zadań do zrealizowania. Dla tych, którzy nie chcą, aby cokolwiek im umknęło, przewidziano opcję zablokowania możliwości usuwania powiadomienia do czasu, aż wszystkie zadania na dany dzień zostaną wykonane.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań50
Data aktualizacji24 mar 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Procrastination ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)