ProtonVPN 1.3.2

Strona główna Android Bezpieczeństwo Klienty VPN
Pobierz program
lub zeskanuj:

ProtonVPN to klient VPN dla Androida, który w darmowej wersji pozwala łączyć się z jednym z trzech krajów oraz działa na jednym urządzeniu użytkownika. Usługa jest dopracowana od strony technicznej oraz wizualnej i stanowi ciekawe uzupełnienie aplikacji o tej samej nazwie w wersji dla komputerów.

Korzystanie z usługi VPN pozwala ukryć swoją tożsamość w Sieci, a tym samym zwiększyć bezpieczeństwo prywatnych zasobów oraz uzyskać dostęp do niedostępnych wcześniej treści, na przykład z powodu geolokalizacji.

Twórcy chwalą się, że ProtonVPN w przeciwieństwie do wielu rozwiązań konkurencyjnych nie wyświetla reklam, nie śledzi użytkownika w tle i oferuje nieograniczony transfer, także w darmowym planie. Płatne plany pozwalają natomiast między innymi łączyć się z większą liczbą krajów oraz korzystać z aplikacji na wielu urządzeniach w ramach tego samego konta.

Z programu można korzystać po założeniu darmowego konta użytkownika. Można także wykorzystać już istniejące, które wcześniej utworzone zostało dla komputerowej wersji programu lub aplikacji ProtonMail.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
HnauHnakrapunt   7 #1 18.01.2018 12:32

Czy modyfikacje systemu wprowadzane przez program desktopowy są bezpieczne? Ewidentnie coś mi tam majdruje i podmienia podczas próby instalacji. Ktoś się orientuje?

Autor edytował komentarz w dniu: 18.01.2018 12:54