Przetestuj Windows Server 2012, rozwiąż zadanie, wygraj nagrody!

Przetestuj Windows Server 2012, rozwiąż zadanie, wygraj nagrody!

Redakcja
14.06.2013 18:25

Zaproszenie na tegoroczny HotZlot, konsole Xbox 360 i unikatowe koszulki portalu dobreprogramy — to wszystko czeka na Was w konkursie, który uruchamiamy na ostatniej prostej akcji testowania online systemu Windows Server 2012.

Przypomnijmy najważniejsze założenia akcji. Oddajemy w Wasze ręce możliwość przetestowania systemu Windows Server 2012 na prawdziwym serwerze, który przez trzy godziny może być dostępny wyłącznie dla Was. Przygotowana przez nas infrastruktura pozwoli Wam uruchomić i połączyć się do dedykowanej maszyny wirtualnej w ciągu kilku chwil, bez instalowania dodatkowych komponentów na Waszym komputerze. Nie wiecie od czego zacząć testowanie systemu? Przygotowaliśmy cztery scenariusze, które poprowadzą Was za rękę przez proces konfiguracji najciekawszych i najpopularniejszych usług serwerowych dostępnych w Windows Server 2012. Więcej na ten temat można przeczytać na stronie akcji.

Obraz

Sporo osób wzięło już udział we wszystkich scenariuszach, czas więc teraz na zastosowanie tej wiedzy w praktyce! :-) Przygotowaliśmy dla Was dodatkowy, piąty scenariusz konkursowy, w którym znajdziecie system Windows Server 2012 skonfigurowany do pełnienia pewnych funkcji. Coś z nim jednak nie gra... Jeśli uda się Wam problem rozwiązać, będziecie mogli wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród: przede wszystkim zaproszenia na zbliżający się HotZlot 2013. W puli czekają jednak także trzy konsole Xbox 360 oraz koszulki dobrychprogramów. Nagrody rozlosujemy spośród wszystkich, którzy prześlą poprawne rozwiązanie w formularzu konkursowym. Uprzedzamy, że zadanie jest stosunkowo proste, ale jeśli pamiętacie konkurs „z diodą”, to wierzymy, że miłe wspomnienia z rozwiązywania rozmaitych łamigłówek mimo wszystko powrócą ;-)

Aby wziąć udział w testach i konkursie wystarczy zalogować się w naszym portalu, a następnie udać się na stronę akcji i wybrać scenariusz, który chcemy przetestować lub przejść bezpośrednio do scenariusza konkursowego. Akcja potrwa do końca czerwca, jest więc jeszcze sporo czasu — scenariusze można uruchamiać naturalnie więcej niż jeden raz. Aby umożliwić jak największej liczbie użytkowników skorzystanie z akcji, czas jednej sesji testowej jest ograniczony do trzech godzin. Maszyny wirtualne ze względów bezpieczeństwa nie posiadają dostępu do Internetu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (75)