AndroidGryDla dzieciPszczółka Maja: Muzyczna Akademia dla dzieci
Pszczółka Maja: Muzyczna Akademia dla dzieci ikona

Pszczółka Maja: Muzyczna Akademia dla dzieci0.32

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pszczółka Maja: Muzyczna Akademia dla dzieci to nauka poprzez zabawę. W tym przypadku dzieci mogą wykazać się swoim talentem muzycznym, grając rozmaite utwory u boku kultowej bohaterki i innych postaci.

Po zainstalowaniu aplikacji Pszczółka Maja: Muzyczna Akademia dla dzieci otrzymamy dostęp do pięciu gier, ponad 100 lekcji muzyki, dwóch ścieżek edukacyjnych (tryb ćwiczeń lub muzykant), 14 bohaterów wyposażonych w unikatowe instrumenty muzyczne, a także bazy wiedzy na temat pszczół, dzięki której zarówno młodsi, jak i starsi dowiedzą się, co należy zrobić, by je ratować.

Pszczółka Maja: Muzyczna Akademia dla dzieci jest aplikacją, która powstała po to, by dzieci mogły nauczyć się rozróżniać długość i wysokość dźwięku, łapać rytm, zapamiętywać i odgrywać melodię, a nawet utworzyć własny zespół muzyczny, umieszczając na scenie Pszczółkę Maję i jej przyjaciół.

Pszczółka Maja: Muzyczna Akademia dla dzieci posiada bardzo kolorową oprawę wizualną i niezwykle czytelny interfejs użytkownika, w związku z czym idealnie nadaje się dla dzieci od 3 do 9 roku życia. Warto również dodać, że aplikacja została oparta na licencji, więc szatą graficzną do złudzenia przypomina chociażby doskonale znany wszystkim serial animowany.

Za ściągnięcie gry Pszczółka Maja: Muzyczna Akademia dla dzieci nie są pobierane żadne opłaty. W aplikacji pojawiają się jednak reklamy, a oprócz tego istnieje możliwość zakupu dodatków cyfrowych za prawdziwe pieniądze w cenach od 4,79 zł do 18,99 zł za element.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań42
Data aktualizacji18 lip 2023
System operacyjnyAndroid 4.4 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Pszczółka Maja: Muzyczna Akademia dla dzieci ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)