Publiczna beta Office 2010 w listopadzie

Wojciech Kowasz

19.10.2009 20:36, aktual.: 19.10.2009 20:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Podczas rozpoczynającej się dzisiaj konferencji Microsoft SharePoint Conference w Las Vegas firma oficjalnie zapowiedziała wydanie publicznej wersji beta pakietu Office 2010 na listopad.

Office 2010 w prywatnych beta-testach jest już od kilku miesięcy - w lipcu zaproszonym użytkownikom udostępniono wersję Technical Preview pakietu. Można ją zobaczyć chociażby w opublikowanej na łamach naszego vortalu demonstracji Pierwsze spojrzenie na Office 2010. Teraz jednak Microsoft planuje rozszerzyć program beta o wszystkich zainteresowanych. Jak głosiły wcześniejsze komunikaty Microsoftu, udział w publicznej becie Office 2010 podobnie jak w otwartych testach Windows 7 wezmą miliony osób. Wydanie finalnej wersji planowane jest w pierwszej połowie przyszłego roku.

Na konferencji Microsoft ujawnia także szereg nowości planowanych w Office SharePoint Server 2010 - między innymi interfejs wstążki, znacznie lepszą obsługę materiałów audio, wideo i Silverlight oraz integrację z nadchodzącym Visual Studio 2010.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)