Publio ikona

Publio3.1.0.44

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Oficjalna aplikacja księgarni internetowej publio.pl. Zapewnia dostęp do naszej, zakupionej kolekcji książek oraz magazynów. Dodatkowo pozwala przeglądać zasoby sklepu oraz dodawać własne książki w formacie PDF i epub.

Aby móc skorzystać z aplikacji należy zalogować się na swoje konto. Niestety z poziomu programu brakuje możliwości logowania przez konto Facebooka, co znacząco utrudnia korzystanie z niej osobom logującym się w ten właśnie sposób. Po udanym logowaniu z serwera zostanie pobrana lista naszych książek i magazynów, domyślnie wyświetlają się tylko okładki, a My sami decydujemy co które z nich pobierzemy na urządzenie. W ustawieniach znajdziemy też wspomnianą już możliwość dodania pozycji spoza sklepu w formacie epub i pdf. Publio staje się wtedy klasycznym czytnikiem ebooków.

Elementem który zawodzi jest sklep. Tak naprawdę to strona www, która dodatkowo nie jest dostosowana do urządzeń mobilnych. Zakup nowych tytułów nie należy do przyjemnych, o wiele lepiej podejść do komputera i zrobić to z jego poziomu.

Sam czytnik to standard. Oferuje synchronizację danych pomiędzy tytułami zakupionymi w Publio oraz proste narzędzia do zaznaczania treści. Aplikacja dostępna jest za darmo. Niestety na chwilę obecną zawodzi zarówno wykonaniem jak i stabilnością działania.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentAgora S.A.
Liczba pobrań246
Data aktualizacji26 kwi 2022
System operacyjnyAndroid Android 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Publio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)