iOSRozrywka i hobbyBiblioteki i księgarnie ebookówPublio
Publio ikona

Publio3.0.41

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Oficjalna aplikacja księgarni internetowej publio.pl. Zapewnia dostęp do naszej, zakupionej kolekcji książek oraz magazynów. Niestety wersja na iOS oferuje mniej możliwości niż edycje na Androida i Windows Phone.

Aby móc skorzystać z aplikacji należy zalogować się na swoje konto. Niestety z poziomu programu brakuje możliwości logowania przez konto Facebooka, co znacząco utrudnia korzystanie z niej osobom logującym się w ten właśnie sposób. Po udanym logowaniu z serwera zostanie pobrana lista naszych książek i magazynów, domyślnie wyświetlają się tylko okładki, a My sami decydujemy co które z nich pobierzemy na urządzenie. Niestety zabrakło opcji znanej z innych systemów, czyli otwierania plików pdf i epub z zewnętrznych źródeł.

Elementem który zawodzi jest sklep, a raczej jego brak. W wersji na iOS zabrakło nawet rozwiązania z innych platform, czyli przekierowania do przeglądarki. Z poziomu aplikacji możemy przeglądać jedynie książki i magazyny już dodane/zakupione.

Sam czytnik to standard. Oferuje synchronizację danych pomiędzy tytułami zakupionymi w Publio oraz proste narzędzia do zaznaczania treści. Aplikacja dostępna jest za darmo. Niestety na chwilę obecną zawodzi zarówno wykonaniem jak i wielu funkcji.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAgora S.A.
Liczba pobrań112
Data aktualizacji13 wrz 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Publio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)