pyfa pyfa 1.24.0

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

pyfa (Python Fitting Assistant) to narzędzie do planowania wyposażenia statków (fit) w grze EVE Online. Narzędzie pomaga dobrać komponenty tak, by nie zabrakło mocy obliczeniowej komputera ani mocy, pozwala ocenić zolności bojowe i obronne, a także oszacować czas, po jakim wyczerpie się akumulator. Podczas układania wyposażenia statku można również podejrzeć szacowaną cenę zestawu.

Program pozwala zaimportować informacje o postaci na podstawie klucza API i na tej podstawie decyduje, czy postać może korzystać z danego statku i modułów oraz podlicza różne bonusy na podstawie zdolności postaci. Można także podejrzeć listę znanych umiejętności, poziom każdej z nich i posiadane implanty.

Program zawiera bazę wszystkich modułów dostępnych w grze, statków, amunicji, dronów, implantów, a także pozwala dodać do statystyk efekty boosterów floty. pyfa automatycznie podlicza statystyki zestawu i pokazuje na wykresach odporność każdej z warstw, pozostałą moc obliczeniowa komputera, zasilanie, emitowaną moc ognia, zasięg dział bądź wieżyczek i tym podobne.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!