AndroidZakupyZamawianie jedzeniaPyszne.pl - jedzenie online
Pyszne.pl - jedzenie online ikona

Pyszne.pl - jedzenie online10.26.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Oficjalna aplikacja serwisu pyszne.pl Za jej pomocą możemy wyszukać restauracje w naszej okolicy, przejrzeć menu i skompletować koszyk oraz złożyć i opłacić zamówienie.

Lista dostępnych restauracji jest wyznaczana dla wybranego przez nas adresu. Usługa wspiera wiele miast w kraju, choć w niektórych dostępne jest tylko kilka lokali. Na liście restauracji ujrzymy dakie informacje jak godziny otwarcia, koszt dostawy, średnia ocena i ilość opinii, rodzaj kuchni i formy płatności oraz zniżek. Wszystko co najważniejsze.

Podobnych informacji możemy użyć do konfiguracji filtra, który pomoże dopasować ofertę do naszych potrzeb. Ciekawie prezentuje się widok mapy, na której rozmieszczono okoliczne lokale. Następnym krokiem jest skompletowanie menu i na koniec dokonanie płatności oraz podanie innych, niezbędnych przy zamówieniu danych. Płacić możemy przy odbiorze, za pomocą konta PayPal oraz dodając do aplikacji swoją kartę.

Aplikacja miewa czasowe problemy z przetworzeniem danych, czy to logowaniem czy też wczytaniem bazy adresów. Co pewien czas zachęca również do powiązania programu z Facebookiem. Brakuje znanej z konkurencyjnej aplikacji restauracji testowej, która bez ryzyka pozwala zapoznać się z całą procedurą zamawiania. Pyszne.pl dostępne jest za darmo i pomimo wymienionych braków pozwala ułatwić proces składania zamówienia z poziomu urządzeń mobilnych.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań269
Data aktualizacji15 kwi 2024
System operacyjnyAndroid 7.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Pyszne.pl - jedzenie online ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)