iOSMultimediaStreaming wideo oraz VODQuibi
Quibi ikona

Quibiversion 1.14.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Quibi to aplikacja kliencka platformy streamingowej, która kierowana jest do użytkowników urządzeń mobilnych z Androidem i iOS-em.

Jakie treści oferuje Quibi?

Dzięki usłudze VOD jaką niewątpliwie jest Quibi użytkownik uzyskuje dostęp do sporej ilości treści, wśród których wyróżnić należy filmy, seriale i programy informacyjne, talk-showy oraz dokumenty. Na tle konkurencji oferowane treści wyróżniają się przede wszystkim czasem trwania - od 6 do 10 minut. Wynika to z założenia platformy, czyli treści szybkie i wygodne w konsumpcji. W obrębie Quibi znajdziemy również pełnometrażowe filmy podzielone właśnie na krótkie odcinki, które powstały na zlecenie twórców platformy.

Wygodna obsługa i oglądanie w trybie offline

Aplikacja stworzona została z myślą o smartfonach, co zauważyć można już po pierwszym jej uruchomieniu. Interfejs przystosowany został do wygodnej obsługi na niewielkich ekranach urządzeń mobilnych, a całość nastawiona jest na jak najwygodniejszą konsumpcję treści multimedialnych. Generalnie do korzystania z zasobów platformy wymagane jest połączenie z Internetem, jednak twórcy oferują nam również możliwość pobierania treści na urządzenia przenośne i ich odtwarzanie w trybie offline.

Kluczowe cechy aplikacji:

  • platforma VOD dedykowana smarftonom z Androidem i iOS-em
  • wiele treści o maksymalnym czasie trwania 6-10 minut
  • możliwość pobierania treści i oglądania offline
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentWCI One, LLC.
Liczba pobrań12
Data aktualizacji26 paź 2020
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Quibi ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)