bEhNStsR
R.Y.M (Rate Your Man) ikona

R.Y.M (Rate Your Man)1.0.3

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

R.Y.M (Rate Your Man) to aplikacja dla kobiet, które szukają narzędzia do oceny jakości ich związku. Program pozwala analizować m.in. otrzymane wiadomości oraz śledzić codzienny nastrój.

bEhNStsT

Aplikacja pozwala stworzyć kompleksowy obraz związku na podstawie SMS-ów, połączeń telefonicznych oraz uczuć. Program służy jako swego rodzaju notatnik, w którym można opisywać odczucia po otrzymaniu wiadomości tekstowej od partnera lub rozmowie telefonicznej z nim, a także na bieżąco opisywać stan swoich emocji na myśl o ukochanym mężczyźnie.W aplikacji znajdziemy też wersję popularnej zabawy, polegającej na zrywaniu płatków kwiatu i zadawaniem pytania "Kocha mnie czy nie kocha"?. Wirtualna wersja zawiera kilkanaście opisów stanów uczuć do mężczyzny.

Po kilkunastu dniach korzystania z programu i regularnego wprowadzania informacji, aplikacja wyświetli statystyki obrazujące emocje najczęściej przeżywane wobec partnera. Program ma prosty i czytelny interfejs, a do poprawnego działania wymaga założenia profilu użytkowniczki, z informacjami o wieku i dacie urodzin. Można też wybrać opcję przesyłania powiadomień o porze dodania zapisków na temat uczuć wobec partnera.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentBlackhelios
Liczba pobrań51
Data aktualizacji29 kwi 2016
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
R.Y.M (Rate Your Man) ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhNStty
bEhNSttP