Rapoo MT550 – bezprzewdowa mysz zdolna obsłużyć jednocześnie 4 urządzenia

Rapoo MT550 – bezprzewdowa mysz zdolna obsłużyć jednocześnie 4 urządzenia

Rapoo MT550 – bezprzewdowa mysz zdolna obsłużyć jednocześnie 4 urządzenia
Redakcja
20.06.2018 14:05

Podczas pracy przy komputerze warto mieć pod ręką sprawdzonego gryzonia. Mysz Rapoo to połączenie najnowszych technologii, komfortu użytkowania oraz eleganckiego designu. Główną cechą myszy jest zastosowanie autorskiego rozwiązania Multi-mode Wireless, które pozwala na nawiązanie połączenia bezprzewodowego na wiele sposobów – transmisja 2,4 GHz, Bluetooth 3.0 lub Bluetooth 4.0 (Smart). MT550 posiada również regulowany czujnik optyczny o rozdzielczości do 1600 DPI a technologia oszczędzania energii Rapoo sprawia, że można korzystać z urządzenia nawet do 12 miesięcy bez konieczności wymiany baterii.

Technologia Multi-mode Wireless powstała w odpowiedzi na standard Bluetooth Smart (Bluetooth 4.0), który nie jest kompatybilny wstecznie, ograniczając przy tym możliwość korzystania z urządzeń wykorzystujących poprzednie wersje Bluetooth. Zespół Rapoo pracował nad stworzeniem rozwiązania, które pozwala na połączenie akcesoriów z wieloma urządzeniami różnych typów i generacji. Dzięki temu mysz MT550 może pracować z nowym sprzętem Smart-ready oraz innym, który do łączności wykorzystuje technologię Bluetooth.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Do połączenia się z komputerem możemy wykorzystać również standardowe rozwiązanie, czyli nano odbiornik pracujący w częstotliwości 2,4 GHz. Multi-mode to nie tylko różnorodność opcji połączenia bezprzewodowego, technologia pozwala nam na jednoczesne powiązanie z maksymalnie 4 urządzeniami i automatyczne przełączanie się między nimi. Dla wygody wyświetlacz LED po lewej stronie myszy informuje o platformie, na której obecnie znajduje się wskaźnik myszy. Gryzoń automatycznie łączy się z aktywnym urządzeniem, eliminując problemy związane z różnymi platformami. Mysz działa w zasięgu do 10 metrów w zakresie 360°.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Rapoo MT550 zaprojektowana jest z myślą o praworęcznych użytkownikach. Obudowa została wyprofilowana w taki sposób, aby dłoń nie męczyła się podczas długiej pracy przy komputerze. Zastosowanie materiałów wysokiej jakości zwiększa komfort użytkowania i poprawia chwyt. Mysz ma wymiary 103 × 69 × 43 mm i waży 75 g. Jest wyposażona w sensor optyczny o rozdzielczości 1600 DPI z możliwością przełączania, posiada 7 przycisków oraz kółko przewijania 2D, które umożliwia wygodne scrollowanie.

Siedem powodów, dla których warto wypróbować MT550:Technologia Multi-mode - łączność 2,4 GHz, Bluetooth 3.0 lub Bluetooth 4.0 (Smart).Zasięg do 10 m w zakresie 360 °Jednoczesne powiązanie z 4 urządzeniamiŁatwe i szybkie przełączanie między powiązanymi urządzeniami Regulowany sensor 1600 DPIErgonomiczny kształt i elegancki wyglądZwiększona żywotność baterii nawet do 12 miesięcy

Mysz Rapoo MT550 dostępna jest w sieci sklepów Komputronik w cenie 149 zł i objęta jest 24-miesięczną gwarancją.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)